Contact
Hastière Domaine du Bonsoy
Vergroten
Verkocht

Hastière

Hastière Domaine du Bonsoy

85.000 €

Woonoppervlakte van 55 m2

1 kamer

1 badkamer

Met terras

Kenmerken van het pand

Algemene informatie

85.000€

Hastière

huis

1980

0

3

deels te renoveren

onmiddellijk

Interieur

55 m2

niet geïnstalleerd

4 m2

1

10 m2

1

neen

neen

Buitenkant

ja

zuid

6 m2

Energie

hout

ja

Beschrijving

Rêvimmo Charleroi presenteert dit kleine te renoveren huis met 3 gevels, gelegen in de populaire Bonsoy-wijk, aan het einde van een rustige doodlopende straat. U zult overtuigd zijn door de rust van de omgeving. Dichtbij winkels, restaurants en uitvalswegen. 50 minuten van Charleroi, 25 minuten van Namen en 1u15 van Brussel.

Ideaal voor een jong stel dat er wil wonen, maar ook geschikt voor een tweede woning of als verhuurinvestering.
Condominiumkosten (inclusief reservefonds etc.) van ongeveer € 100/maand.

Deze woning biedt een woonoppervlakte van 55 m² en is als volgt gepresenteerd:

Op de begane grond vindt u een grote en lichte woonkamer van 31 m² met de mogelijkheid voor het installeren van een houtkachel en een keukengedeelte (niet uitgerust). Boven een nachthal, een mooie slaapkamer van 10 m² en een badkamer met toilet.

Voorzieningen: Elektriciteit op peil te brengen, dak in goede staat, houten kozijnen met dubbele beglazing, terras van circa 6 m², buitenruimte voor één voertuig en gemakkelijk parkeren op straat, geen privétuin (de groene ruimtes behoren tot het landgoed maar kan gebruikt worden).

Kadastraal inkomen van ongeveer € 400 (mogelijkheid tot verlaging van de registratierechten tot 6%, afhankelijk van de voorwaarden).

Info en bezoeken op +32 483 98 87 15 of per e-mail Kevin@revimmo.be

Kaart

Rue du domaine du Bonsoy 6 - 5542 Hastière

Bezoek dit pand met Kevin

Uw contactgegevens

Een specifiek verzoek ?

Dank u voor uw bericht, wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden!
Erreur. Veuillez réessayer ou contactez-nous