Contact
Los Alcazares
Vergroten

Los Alcazares

Los Alcazares

255.000 €

Woonoppervlakte van 83 m2

2 kamers

2 badkamers

Met tuin

Met terras

Kenmerken van het pand

Algemene informatie

255.000€

Los Alcazares

appartement

2025

2

Nieuw

bij oplevering

Interieur

83 m2

geïnstalleerd

10 m2

2

12 m2

12 m2

2

ja

neen

ja

Buitenkant

ja

zuid

12 m2

ja

Energie

warmtepomp

ja

Beschrijving

Rêvimmo Charleroi presenteert u deze nieuwe uitzonderlijke appartementen te koop in La Serena Golf, waar zon en rust u wachten aan de Costa Cálida.

Een serene en elegante woonomgeving in La Serena Golf.

Verwen uzelf met het comfort van een modern appartement van 83 m², bestaande uit 2 slaapkamers en 2 badkamers, in een bevoorrechte omgeving met zwembad, in het hart van de golfbaan La Serena in Los Alcázares.

Geniet van een rustige, veilige en perfect gelegen omgeving op 55 minuten van de luchthaven van Alicante en 25 minuten van de internationale luchthaven van Murcia, dicht bij de stranden, winkels en het stadscentrum.Ideaal voor een hoofdverblijf of een zonnige retraite aan de Costa Cálida.

Wij zorgen voor alle administratieve formaliteiten met de notaris en de advocaat, zodat u rustig verder kunt met uw project.

Informatie op 071 11 56 50 of 0483 98 87 15 of per e-mail kevin@revimmo.be

Kaart

- 30710 Los Alcazares

Bezoek dit pand met Kevin

Uw contactgegevens

Een specifiek verzoek ?

Dank u voor uw bericht, wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden!
Erreur. Veuillez réessayer ou contactez-nous