Contact
Chaussée Romaine 298
Vergroten

Bruxelles

Chaussée Romaine 298

495.000 €
Referentie : #7208020

Woonoppervlakte van 250 m2

5 kamers

2 badkamers

Met tuin

Met terras

Kenmerken van het pand

Algemene informatie

495.000€

Bruxelles

huis

3

Deels te renoveren

2

Deels te renoveren

vanaf akte

Interieur

250 m2

geïnstalleerd

6 m2

5

19 m2

14 m2

20 m2

15 m2

15 m2

2

neen

neen

Buitenkant

ja

ja

Energie

gas

ja

Beschrijving

Gelegen in Vilvoorde, aan de Chaussée Romaine, stelt Rêvimmo Flanders u dit exclusieve gemengd gebruiksgebouw voor met mooie mogelijkheden. De gelijkvloerse verdieping huisvest een actief Horeca‑bedrijf van ongeveer 100 m², bestaande uit vijf achtereenvolgende ruimtes, met aparte toiletten, een veranda en een grote achtertuin. Een privéhal, die het commerciële gedeelte scheidt van de woonunit, leidt naar de bovenverdiepingen.

De woonunit, ongeveer 150 m², beschikt over een stedenbouwkundige erkenning voor één woonunit + Horeca op het gelijkvloers. De eerste verdieping biedt een lichte woonkamer met eetkamer, een open semi‑uitgeruste keuken en een slaapkamer met en-suite badkamer. De tweede verdieping omvat twee extra slaapkamers en een tweede badkamer. Een kelder vervolledigt dit pand.

Het pand heeft een EPC‑waarde van E en de elektrische installatie is niet conform. Ideaal gelegen nabij Brussel, winkels, scholen en openbaar vervoer.

Voor meer informatie of om een bezoek te plannen, contacteer ons op 02/217.00.32, via e-mail op flanders@revimmo.be
, of via onze website www.revimmo.be
.

Kaart

Chaussée Romaine 298 - 1020 Bruxelles

Bezoek dit pand met Carla

Uw contactgegevens

Een specifiek verzoek ?

Dank u voor uw bericht, wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden!
Erreur. Veuillez réessayer ou contactez-nous