Contact
bd audent 3 1A
Vergroten

Charleroi

bd audent 3 1A

150.000 €

Woonoppervlakte van m2

1 kamer

1 badkamer

Met terras

Kenmerken van het pand

Algemene informatie

150.000€

Charleroi

appartement

1920

1

4

Uitstekend

2

Uitstekend

Interieur

m2

VS volledig geïnstalleerd

1

11 m2

1

ja

neen

ja

ja

Buitenkant

ja

Energie

peb b

114 kWh/m2

22 kg CO2/m2

gas cv

ja

Beschrijving

TE KOOP

Rêvimmo Charleroi biedt u dit prachtige appartement aan in het hart van de stad Charleroi, gelegen in een karaktervol gebouw.

Gelegen op de 2de verdieping met lift, bestaat het uit een open leefruimte met woonkamer, eetkamer en een volledig uitgeruste open keuken.

Een nachthal geeft rechtstreeks toegang tot de slaapkamer, evenals de doucheruimte met dubbele wastafel, inloopdouche en toilet.

Er is een balkon toegankelijk via de leefruimte.

Op technisch vlak geniet het appartement van een uitstekende thermische isolatie (EPC “B”), een individuele gascondensatieketel (met aparte water- en gasmeters), recente PVC-ramen met dubbele beglazing, een recent vernieuwd dak met zonnepanelen en conforme elektrische installaties.

De ligging is ideaal: alle voorzieningen bevinden zich op wandelafstand (apotheek, winkels, ontspanning, zorg, enz.).

Een zeldzame kans in een prachtig en recent gerenoveerd karaktervol gebouw.
Prijs: €150.000 (makelaarscommissie van 2% ten laste van de koper)

Wenst u een bezoek of meer informatie?
071 11 56 50
[charleroi@revimmo.be](mailto:charleroi@revimmo.be)

Bezoek dit pand met Islem

Uw contactgegevens

Een specifiek verzoek ?

Dank u voor uw bericht, wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden!
Erreur. Veuillez réessayer ou contactez-nous